Temat
:
[19 kolejka] Wisła Kraków-Arka Gdynia, Piątek 5 marca godz. 20.00
Wyświetl pojedynczy post
fanKA92
Member
Od: 06.2007
Skąd: małopolska
Offline
#
335
05.03.2010, 21:32
Coś czuję, że nasza przewaga z jesieni zostanie roztrwoniona już na starcie. Ale czekajmy do końca, bo i cóż pozostało... Mam nadzieję, że im się bardziej zachce.
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
fanKA92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fanKA92
Znajdź inne posty napisane przez fanKA92