Wyświetl pojedynczy post
Townshend
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22081
Stary 05.03.2010, 21:28
Wiecie czego mi najbardziej szkoda? Już nawet nie kolejnego zmarnowanego okienka transferowego. Tylko Andraža Kirma! Zawodnik z takim potencjałem i o takich możliwościach musi się marnować w coraz słabszej Wisełce.

Pees. Krywiec z Rodionowem wydatek rzędu 800 tys - 1 mln Euro a Wisła znowu świeciłaby dawnym blaskiem, MY mamy Tomasa Jirsaka. :]
Odpowiedz cytując