|
Wiecie czego mi najbardziej szkoda? Już nawet nie kolejnego zmarnowanego okienka transferowego. Tylko Andraža Kirma! Zawodnik z takim potencjałem i o takich możliwościach musi się marnować w coraz słabszej Wisełce.
Pees. Krywiec z Rodionowem wydatek rzędu 800 tys - 1 mln Euro a Wisła znowu świeciłaby dawnym blaskiem, MY mamy Tomasa Jirsaka. :]
|