Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 05.03.2010, 21:08
Takie tematy nie powinny byc otwarte, bo pojawia sie tutaj cała zgraja jakis pseudo dzieci neo ktorzy obrażają non stop zawodnikow i trenera, pisząc całkowicie bez ładu i sensu. żenada. Mecz wyglada jak wyglada, ale zachowajcie umiar. Arka gra kompletne dno, poprostu nic a nic, ale prowadzi, taka jest piłka. W Wiśle najgorzej Sobolewski i Boguski, Diaza to ja nie wiem za co obrazacie, jeden z niewielu ktorym sie chce, i jeden z niewielu ktory biega i cofa sie po pilke jak obroncy stoją wmurowani w ziemie i mysla co zrobic.
Odpowiedz cytując