Wyświetl pojedynczy post
<3 Wisla Kraków
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: MAGICZNY KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 05.03.2010, 21:01
Nasze gwiazdy,niech w końcu obudzą sie z zimowego snu i niech zaczną grać porzadna piłke.. Jak narazie jest słabo aż przykre..
Mam cichą nadzieje,ze 3pkt pójda do nas,choć wiem ze cięzko będzie..
pzdr.
Odpowiedz cytując