Temat
:
[19 kolejka] Wisła Kraków-Arka Gdynia, Piątek 5 marca godz. 20.00
Wyświetl pojedynczy post
<3 Wisla Kraków
Member
Od: 05.2008
Skąd: MAGICZNY KRAKÓW
Offline
#
270
05.03.2010, 21:01
Nasze gwiazdy,niech w końcu obudzą sie z zimowego snu i niech zaczną grać porzadna piłke.. Jak narazie jest słabo aż przykre..
Mam cichą nadzieje,ze 3pkt pójda do nas,choć wiem ze cięzko będzie..
pzdr.
<3 Wisla Kraków
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do <3 Wisla Kraków
Znajdź inne posty napisane przez <3 Wisla Kraków