|
Niech wreszcie Skorża coś z nimi zrobi bo nawet po głupich okrzykach słysze że się z nimi pi.erdoli :/ słychać tylko : gramy gramy, taaaaak taaaaak i brawo brawo jak któryś poda celnie piłke do kolegi ustawionego 5 metrów dalej...
Licze że w szatni padną ostre słowa i w drugiej połowie coś ruszy bo niewyobrażam sobie straty punktów w tym meczu... Jedzeimy z nimi !!!!!!!!
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
|