Temat
:
[19 kolejka] Wisła Kraków-Arka Gdynia, Piątek 5 marca godz. 20.00
Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
Od: 12.2006
Offline
#
251
05.03.2010, 20:56
Frajerstwo wstyd Wisle przynosza i niechodzi o wynik bo mozna przegrac ale ZERO AMBICJI
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!
W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W
aadrian321
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aadrian321
Znajdź inne posty napisane przez aadrian321