Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.03.2010, 20:56
Frajerstwo wstyd Wisle przynosza i niechodzi o wynik bo mozna przegrac ale ZERO AMBICJI
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!

W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W
Odpowiedz cytując