|
NIe rozumiem jednej sprawy: skoro wiekszosc forumowiczow ma juz dosc Macka Skorży, to w sumie ta czesc kibicow powinna trzymac kciuki za Arke, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze w przypadku straty punktow M.S zegna sie z posadą.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
|