Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 05.03.2010, 20:43
NIe rozumiem jednej sprawy: skoro wiekszosc forumowiczow ma juz dosc Macka Skorży, to w sumie ta czesc kibicow powinna trzymac kciuki za Arke, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze w przypadku straty punktow M.S zegna sie z posadą.
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
Odpowiedz cytując