Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#502
Stary 05.03.2010, 19:21
szkoda pucharu, ale nie da sie tyle meczu w ciagu tygodnia rozegrac na najwyzszym poziomie...nie wiem co sobie plkk mysli..jak oni moga dac polfinal PP dwa dni po wyczerpujacym meczu w eurolidze..skandal! ale bedziemy mieli mistrza!..zobaczycie

ale to nie zmienia faktu, ze na pewno walczyły na całego..dlatego możemy zaśpiewac..'To Oczywiste! Byłyście dziś zajebiste, to oczywiste, byłyście dziś zajebiste!'


brawa za walke!

Odpowiedz cytując