|
szkoda pucharu, ale nie da sie tyle meczu w ciagu tygodnia rozegrac na najwyzszym poziomie...nie wiem co sobie plkk mysli..jak oni moga dac polfinal PP dwa dni po wyczerpujacym meczu w eurolidze..skandal! ale bedziemy mieli mistrza!..zobaczycie
ale to nie zmienia faktu, ze na pewno walczyły na całego..dlatego możemy zaśpiewac..'To Oczywiste! Byłyście dziś zajebiste, to oczywiste, byłyście dziś zajebiste!'
brawa za walke!
|