Wyświetl pojedynczy post
wojtala8
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7890
Stary 05.03.2010, 19:18
Pan prezydent i tak wymyśli sobie na to odpowiedzi typu: ja chciałem ale nie dało się... Mam wrażenie że on ma gdzieś te pytania i odpisując na nie śmieje się z tego. To wsza komunistyczna u której żeby zaczął coś robić a nie tylko gadać trzeba by było wprowadzić metodę łopatą w ryj.. mogę się założyć że pytanie o to czy Cracovia dokłada coś do stadionu odpowiedź będzie brzmiała nie- dlaczego?- ponieważ oni mają o połowę tańszy stadion więc nie powinniśmy wybrzydzać...
*NASZA SIŁA WAS PRZERASTA - LEPSZA STRONA TEGO MIASTA*
Odpowiedz cytując