ja bym nie był taki pewny tej amiki i ległej nie z powodu tego że ich delikatnie mówiąc "nie lubię" ale grają z przeciwnikami którym punkty są potrzebne tak jak im ale jednak nie będzie o to lekko trochę się rozpisałem

ale zobaczycie potwierdzą się moje słowa

a jak nie to nie zaglądne na forum przez jakiś czas ;p <lol2>
a na dziś WISEŁKA (0:1) 1 , Leiria 1 , Tarragona 1 , Volendam-Roosendaal over 2.
5 oraz
korona 1