Wyświetl pojedynczy post
bula1010
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6286
Stary 05.03.2010, 19:07
ja bym nie był taki pewny tej amiki i ległej nie z powodu tego że ich delikatnie mówiąc "nie lubię" ale grają z przeciwnikami którym punkty są potrzebne tak jak im ale jednak nie będzie o to lekko trochę się rozpisałem ale zobaczycie potwierdzą się moje słowa a jak nie to nie zaglądne na forum przez jakiś czas ;p <lol2>
a na dziś WISEŁKA (0:1) 1 , Leiria 1 , Tarragona 1 , Volendam-Roosendaal over 2.5 oraz korona 1
Ostatnio edytowane przez bula1010 : 05.03.2010 o godz. 19:42.
NA REYMONTA WYCHOWANI BIAŁĄ GWIAZDĄ OPĘTANI
Odpowiedz cytując