Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7887
Stary 05.03.2010, 18:43
rav napisał(a):Wyświetl post
orzeu, ale o jakiej umowie mówimy?

Miasto ma z Wisłą umowę na wynajem stadionu za 1% (+3% za komercję).
Umowa ta stanowi, że należy podpisać aneks gdy zmieni się wartość stadionu. W jaki sposób ma zostać określona wartość stadionu podałem kilka postów wyżej. A Wisła aneksu podpisać nie chce, nie chce zostać operatorem, sama nie znalazła operatora, a najchętniej stadion wynajmować będzie tylko na mecze.
To podkreślone to praktycznie jedyna propozycja / stanowisko klubu. Dodajmy, z punktu widzenia marketingowego, stanowisko dla klubu i jego marki cholernie niekorzystne.

Dodajmy jeszcze kompletny brak reakcji na publiczne słowa prezydenta dwa dni temu, że z Wisłą się źle rozmawia "bo zmienia prezesów jak rękawiczki".

Wiem ze Wisla oglednie mowiac dziala kiepsko w tej sprawie. Odnioslem sie do zdania:
Teraz mają wymówkę: po co mamy budować, skoro nie ma dla kogo?
Tak miasto powiedziec nie moze bo sie osmieszy.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując