Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7884
Stary 05.03.2010, 16:35
rav napisał(a):Wyświetl post
Dodajmy jeszcze kompletny brak reakcji na publiczne słowa prezydenta dwa dni temu, że z Wisłą się źle rozmawia "bo zmienia prezesów jak rękawiczki".
Osoba, która mogłaby zareagować pewnie została wcześniej zwolniona.
Sorry za sarkazm

E:
Patrząc na tempo budowy uważam, że do lipca stadion powinien nadawać się do gry w europejskich pucharach i lidze. Czy będzie to klasa elite ? Wątpię. Na pewno czegoś początkowo zabraknie. Ale **** z tym, co to ma za znaczenie dla zwykłego kibica elite czy nie elite. A im dłużej Wisła poza R22 tym większe straty.
Wisła musi kombinować tak, by jak najwięcej zarobić na tym stadionie, płacąc miastu możliwie najmniej. Najpierw może jakieś zyski osiągajmy z tego stadionu, zanim ktoś nam będzie truł dupę o wykładanie nastu milionów...
Ostatnio edytowane przez tofik : 05.03.2010 o godz. 17:01.
..
Odpowiedz cytując