rav napisał(a):

|
Dodajmy jeszcze kompletny brak reakcji na publiczne słowa prezydenta dwa dni temu, że z Wisłą się źle rozmawia "bo zmienia prezesów jak rękawiczki".
|
Osoba, która mogłaby zareagować pewnie została wcześniej zwolniona.
Sorry za sarkazm
E:
Patrząc na tempo budowy uważam, że do lipca stadion powinien nadawać się do gry w europejskich pucharach i lidze. Czy będzie to klasa elite ? Wątpię. Na pewno czegoś początkowo zabraknie. Ale **** z tym, co to ma za znaczenie dla zwykłego kibica elite czy nie elite. A im dłużej Wisła poza R22 tym większe straty.
Wisła musi kombinować tak, by jak najwięcej zarobić na tym stadionie, płacąc miastu możliwie najmniej. Najpierw może jakieś zyski osiągajmy z tego stadionu, zanim ktoś nam będzie truł dupę o wykładanie nastu milionów...