|
orzeu, ale o jakiej umowie mówimy?
Miasto ma z Wisłą umowę na wynajem stadionu za 1% (+3% za komercję).
Umowa ta stanowi, że należy podpisać aneks gdy zmieni się wartość stadionu. W jaki sposób ma zostać określona wartość stadionu podałem kilka postów wyżej. A Wisła aneksu podpisać nie chce, nie chce zostać operatorem, sama nie znalazła operatora, a najchętniej stadion wynajmować będzie tylko na mecze.
To podkreślone to praktycznie jedyna propozycja / stanowisko klubu. Dodajmy, z punktu widzenia marketingowego, stanowisko dla klubu i jego marki cholernie niekorzystne.
Dodajmy jeszcze kompletny brak reakcji na publiczne słowa prezydenta dwa dni temu, że z Wisłą się źle rozmawia "bo zmienia prezesów jak rękawiczki".
Ostatnio edytowane przez rav : 05.03.2010 o godz. 16:04.
|