Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4846
Stary 05.03.2010, 15:50
Oj, nie badz taki skromny. Nie tylko za to (nie polemizuje, nasi pilkarze to w wiekszosci ordynarni symulanci), ale rowniez za prawdopodobne wtargniecie przed gwizdkiem, a przede wszystkim za to, ze w trakcie meczu jakies 300 osób (lekka reka, bo na moje oko ze 2 tysiace) stało na lini boiska w trakcie meczu.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując