Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7874
Stary 05.03.2010, 15:11
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Może udałoby Ci się umówić na jakąś rozmowę z Ochalikiem i spróbować wyciągnąć od niego jakiekolwiek informacje? Od kilku miesięcy słychać od niego tylko "miasto deklaruje że lipiec więc śpimy spokojnie" (...)
Niestety, ja usłyszę to samo... Poza tym on nie jest osobą decyzyjną.
Odpowiedz cytując