Cichy napisał(a):

|
Może udałoby Ci się umówić na jakąś rozmowę z Ochalikiem i spróbować wyciągnąć od niego jakiekolwiek informacje? Od kilku miesięcy słychać od niego tylko "miasto deklaruje że lipiec więc śpimy spokojnie" (...)
|
Niestety, ja usłyszę to samo... Poza tym on nie jest osobą decyzyjną.