Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
A.C.A.B
Member
Od: 10.2008
Skąd: Krakow
Offline
#
14711
05.03.2010, 15:11
jakim autobusem będź tramwajem można dojechać z dworca gł. na stadion Śląska?
A.C.A.B
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do A.C.A.B
Znajdź inne posty napisane przez A.C.A.B