Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14710
Stary 05.03.2010, 14:56
Witam, jak jest z giełdą w Balicach? Chodzi mi o tą komputerowo-telefoniczną, czy jak to tam się zwie, czy jest czynna i ilość stoisk jest taka sama w sobotę jak w niedzielę?
Odpowiedz cytując