Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
14710
05.03.2010, 14:56
Witam, jak jest z giełdą w Balicach? Chodzi mi o tą komputerowo-telefoniczną, czy jak to tam się zwie, czy jest czynna i ilość stoisk jest taka sama w sobotę jak w niedzielę?
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91