Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2151
Stary 05.03.2010, 14:21
artek1906 napisał(a):Wyświetl post
ma ktoś link do sopcasta na dzisiejszy meczyk? nie moge znaleść. chyba że nie ma.
czemu tylu kibiców Wisły to półgłówki ?
usuń ten post albo zedytuj !! co za ludzie, jak nie nauczyliście się czytać to do podstawówki z powrotem !!

Przez takich jak Ty może w przyszłości nie być żadnych meczów !!
Odpowiedz cytując