artek1906 napisał(a):

|
ma ktoś link do sopcasta na dzisiejszy meczyk? nie moge znaleść. chyba że nie ma.
|
czemu tylu kibiców Wisły to półgłówki ?
usuń ten post albo zedytuj !! co za ludzie, jak nie nauczyliście się czytać to do podstawówki z powrotem !!
Przez takich jak Ty może w przyszłości nie być żadnych meczów !!