Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2150
Stary 05.03.2010, 14:19
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
A na Justinie nie wyrzuca Cie po minucie?
zmien proxy na czas trwania meczu, nie bedzie cie wtedy wyrzucalo, po nim musisz cofnac to
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując