Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6277
Stary 05.03.2010, 10:02
Fuks napisał(a):Wyświetl post

Na noc: Capitals, Boston, Sharks
weszło wszystko, bo Boston grałem ML (moge dac screena dla niedowiarkow ).
W koncu na plus, bo ostatnie 2 dni z nhl były prawie same pudła (z tych ktore tutaj podawalem)
Odpowiedz cytując