Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7851
Stary 05.03.2010, 09:25
Pamiętam, że na ostatnim meczu Wisły w zeszłym sezonie ze Śląskiem trybuna wschodnia była w bardziej zaawansowanym stadium budowy niż w tej chwili trybuna zachodnia, a to było jakieś 9 miesięcy temu. Wychodzi na to, że może wrócimy na runde wiosenną przyszłego sezonu. Tak w ogóle to za 10 dni beda 3 miesiące opóźnienia w oddaniu wschodniej!! A końca wciąż nie widać...
Odpowiedz cytując