Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7850
Stary 05.03.2010, 09:19
Cytat:
1q2, chyba sobie żartujesz.
Gra na Hutniku to w dalszej perspektywie sprowadzenie Wisły do poziomu Odry Wodzisław. Dwie klasy za Cracovią na jej nowym stadionie. Piszcie tak dalej, a jeszcze upewnicie władze klubu, że wciąż należy "nicnierobić".
Czekać? Na co? Aż nas wydoją?!
rav, nie przekonasz nikogo z tutaj wypowiadających się ludzi, że lepiej przyjąć niedokończonego gniota niż przemęczyć się jeszcze jakąś ilość czasu na Hutniku i odebrać stadion w pełni ukończony. I nawet bycie 2 klasy za Cracovią to nie argument. Wisła po prostu nie może przyjąć niedokończonego stadionu. Co należy zrobić? Trzeba by w końcu, żeby klub zaczął naciskać. Prawda jest taka, że jak nie Wisła to NIKT nie będzie grał na tym stadionie. A jak nikt nie będzie grał na stadionie, to będzie taki szkieletor nr 2; NIK i te sprawy i nikomu w radzie miasta ani prezydentowi taki obrót sytuacji się nie uśmiecha.
Odpowiedz cytując