|
1q2, chyba sobie żartujesz.
Gra na Hutniku to w dalszej perspektywie sprowadzenie Wisły do poziomu Odry Wodzisław. Dwie klasy za Cracovią na jej nowym stadionie. Piszcie tak dalej, a jeszcze upewnicie władze klubu, że wciąż należy "nicnierobić".
Czekać? Na co? Aż nas wydoją?!
Moim zdaniem istnieje pewne wyjście z sytuacji, ale z taką propozycją powinien wyjść klub. Tylko kto w jego imieniu? P.O prezesa, który nim jest od paru tygodniu? Były prezes? Rzecznik prasowy? Nieistniejący dział marketingu?
|