Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7849
Stary 05.03.2010, 09:13
1q2, chyba sobie żartujesz.
Gra na Hutniku to w dalszej perspektywie sprowadzenie Wisły do poziomu Odry Wodzisław. Dwie klasy za Cracovią na jej nowym stadionie. Piszcie tak dalej, a jeszcze upewnicie władze klubu, że wciąż należy "nicnierobić".
Czekać? Na co? Aż nas wydoją?!

Moim zdaniem istnieje pewne wyjście z sytuacji, ale z taką propozycją powinien wyjść klub. Tylko kto w jego imieniu? P.O prezesa, który nim jest od paru tygodniu? Były prezes? Rzecznik prasowy? Nieistniejący dział marketingu?
Odpowiedz cytując