kot napisał(a):

Podobnie uważam. Klub musi zauważyć gdzie teraz leży środek ciężkości w biznesie piłkarskim.
Sprzedaż Małego - 2,5 mln Euro. Sprzedaż Marcelo - 2,5 mln Euro. Sprzedaż Boguskiego 2,5 mil Euro. Sprzedaż Brożka - 2,5 mil Euro. Sprzedaż Kirma 2,5 mil Euro. Sprzedaż Diaza 1,5 mil Euro. Razem ze sprzedaży tych 6 piłkarzy zyskujemy 14 mil Euro.
Wejście do grup LM i ewentualna gra w LE po odpadnięciu z grupy LM daje większą kwotę, co wyprzedaż aż 6 najlepszych piłkarzy Wisły, czyli 14 milionów Euro.
Tak więc, czy teraz lepiej zatrzymać każdego dobrego piłkarza a słabego wymienić na kolejnego dobrego i walczyć o zarobek w LM czy też szukać pieniędzy w wyprzedaży piłkarzy, bo sprzedaż jednego czy dwóch piłkarzy nie jest w stanie pokryć straty z odpadnięcia z LM, gdyż my nie mamy piłkarzy kosztujących po kilkanaście milionów Euro za sztukę ?
|
Odpowiedź na Twoje pytanie wydaje się prosta tym bardziej, że obawiam się, że za wymienieni przez Ciebie piłkarze są warci w sumie tak około połowę podanej przez Ciebie kwoty.