Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14705
Stary 05.03.2010, 08:41
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Co mam zrobić jeśli ukruszyły mi się dwie "jedynki" (of kors o zęby chodzi).
Czy "załatanie" jest refundowane? Czy warto pomyśleć o implantach?
Da się dosztukować. Implant to ostateczność. Jeśli chcesz dam Ci namiar na super dentyskę
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
Odpowiedz cytując