Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7848
Stary 05.03.2010, 08:03
Pewnie że bycie operatorem to zajebiście skomplikowana sprawa - całkiem możliwe że po jakimś czasie by się to i opłaciło ale nie czarujmy się że Wisła zdecyduje się na to szczególnie że potrzebne są do tego ogromne nakłady finansowe.

Zgadzam się z tymi którzy twierdzą że my tu rozdajemy karty , nikt nas do niczego nie może zmusić, także nie może podyktować za dużej ceny za wynajem.
Podstawa to spokojnie czekać i nie wprowadzać się na to coś co ma być oddane w lipcu - zmusi to miasto do ukończenia w 100% inwestycji bo przecież nie zostawią rozkopanego stadionu za ponad 400 mln - a to że Majcher już wiadomo jaką taktykę przyjął = zrobienia z Wisły odpowiedzialnego za opóźnienia - trudno , przeżyjemy to, byle stadion był gotowy.Najpewniej na wiosnę 2011 najwcześniej.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując