Swego czasu na forum dobretypy.pl był gość o nicku Mucha... Powiem wam szczerze, że gość dawał początkowo ustawki w ogólnodostępnym temacie i nieźle na tym się nachapałem. Teraz daje dalej tylko w strefie zamkniętej (podobno) w obawie przed szpiegami. A żeby się dostać do strefy zamkniętej naprawdę trzeba się bardzo udzielać na forum, a ja niestety na to czasu nie mam

Gość dawał typy Ukrainy, Rosji, Węgier, z Polski nigdy nie dał niestety

Skuteczność 100%

Nie zapomnę jak raz dawał typ na X a gospodarze HT wygrywali 3-0 na forum płacze jęki, a od 70min zaczęło się wielkie strzelanie
