Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4250
Stary 04.03.2010, 23:42
Marcin19TSW06 napisał(a):Wyświetl post
Gra reprezentacji wydawała się już lepsza niż w poprzednich spotkaniach.Co do strojów to totalna pomyłka.Nie wiem kto przyjął,że reprezentacja będzie grać w takim dziadostwie.Wstyd i hańba.Chociaż dla PZPN-u wartości narodowe nic nie znaczą.Ważna kasa.Co do trybun to ogólnie doping na plus,ale śpiewanie na meczu reprezentacji bluzgi na inny klub to żenada.Legia mówi,że nie ma Polonii w Warszawie,więc czemu śpiewa o tej Polonii?Czyżby aż tak im zaszła za skórę,że legioniści muszą śpiewać na reprezentacji o nich?A tu taka ciekawostka: http://www.fotoszok.pl/upload/08263c7a.jpg
Z tego co widzę to nie podnieśli szalików też kibice Widzewa, Jagi, Rakowa(?) i Hutnika, koło flagi Łęcznej też cienko. HAŃBA!
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując