Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14699
Stary 04.03.2010, 22:20
Piettras napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś jak nazywa się zwierzątko, które oglądało dziś trening naszych piłkarzy? Zdjęcia: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...c_na_treningu/
jakiś suseł?
a tak na poważnie to jest kuna
Odpowiedz cytując