Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14695
Stary 04.03.2010, 22:16
Piettras napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś jak nazywa się zwierzątko, które oglądało dziś trening naszych piłkarzy? Zdjęcia: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...c_na_treningu/
to mi na kune wyglada. tylko w futerku zimowym
Odpowiedz cytując