BRTS39 napisał(a):

|
Moderator powinien zostać przywołany do porządku, ze względu na ciagły pojazd po Skorzy. - Chodzi oczywiście o Wolfego
|
Chłopaki, czasami przechodzicie samych siebie
Jak czujesz się prześladowany, to zgłoś się do ZBoWiD-u.
Wracam na forum po dwóch tygodniach szczątkowej obecności, a tu od razu coś takiego. Przywołany do porządku
Weźcie może czasem pod rozwagę, że po drugiej stronie siedzą dorośli ludzie, z własnym życiem, problemami etc. I że Ci ludzie, po przeczytaniu czegoś takiego mogą opluć siebie/monitor/klawiaturę herbatą. Innymi słowy - przywołuję Cię do porządku
