Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1781
Stary 04.03.2010, 21:56
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Moderator powinien zostać przywołany do porządku, ze względu na ciagły pojazd po Skorzy. - Chodzi oczywiście o Wolfego
Chłopaki, czasami przechodzicie samych siebie

Jak czujesz się prześladowany, to zgłoś się do ZBoWiD-u.

Wracam na forum po dwóch tygodniach szczątkowej obecności, a tu od razu coś takiego. Przywołany do porządku

Weźcie może czasem pod rozwagę, że po drugiej stronie siedzą dorośli ludzie, z własnym życiem, problemami etc. I że Ci ludzie, po przeczytaniu czegoś takiego mogą opluć siebie/monitor/klawiaturę herbatą. Innymi słowy - przywołuję Cię do porządku
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując