raindog napisał(a):

|
Przed sezonem mówiło się, że zdobycie MP będzie graniczyło z cudem (inny stadion, problemy finansowe, brak kibiców itp.) . Sezon się zaczął i nikt nie myśli o lidze, bo tę "po prostu mamy wygrać", lecz większość jest już myślami w europejskich pucharach - nie pokarzemy się tam, bo źle gramy.
|
Przy takiej kadrze i gybysmy mieli normalnych ludzi w sztabie lekarskim i nie mieli tylu kontuzji zdobcie MP wcale taki cudem wg mnie nie bylo by.
Przeicwnicy jakos specjelnie sie nie wzmocnili a i nie pojawili jacys wlielcy kandydaci na Mistrza.
gdyby Skorza nie pozwolil na porazki z Legia czy ta ktora boli najbardziej z Cracovia to punktow przewagi bylo by duzo wiecej i bysmy spokojnie sobie grali .