|
Dobra sprzedajmy tego Maleckiego czy Marcelo skoro tak chcecie ,wezmy te po 2,5 mln E ,ktora pojdzie na jakies dlugi czy jak to ta sie nazywa ...
zadajcie sobie jednak pytanie-pytanie czy chcecie ogladac Wisle taka jak w Belchatowie z tym ze tez bez Marcelo a z Jopem to bysmy tam przegrai wyzej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.03.2010 o godz. 22:46.
|