Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22077
Stary 04.03.2010, 19:31
Dobra sprzedajmy tego Maleckiego czy Marcelo skoro tak chcecie ,wezmy te po 2,5 mln E ,ktora pojdzie na jakies dlugi czy jak to ta sie nazywa ...

zadajcie sobie jednak pytanie-pytanie czy chcecie ogladac Wisle taka jak w Belchatowie z tym ze tez bez Marcelo a z Jopem to bysmy tam przegrai wyzej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.03.2010 o godz. 22:46.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując