Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7833
Stary 04.03.2010, 19:23
OL Lyonaise napisał(a):Wyświetl post
Jedyne słuszne rozwiązanie to podzielenie obiektu:
1 Wisła bierze kredyt na murawę, IT oraz wykończenie pomieszczeń klubowych- spłaca go zamiast płacić miastu za dzierżawę.
2 Operator przejmuje na siebie resztę + może korzystać ze stadionu w celu organizacji imprez w terminach nie kolidujących z działalnością klubu.
Resztę, to znaczy co? Co najwyżej może znaleźć najemców przestrzeni biurowej na trybunie wschodniej oraz piętra trybuny północnej, której wcześniej wybudować musiałaby Wisła.
Sfinansowanie IT, wykończenia i wyposażenia trybuny zachodniej, wyposażenie trybuny wschodniej, budowy zaplecza trybuny północnej i budowę punktów gastronomicznych trybuny południowej.
Ja nie wiem czy kredyt pewnie na grubo ponad 50mln PLN to takie hop dla Wisły. I nie bardzo Wisła może dostać stadion "w prezencie" bez dzierżawy od miasta, bo zacznie się afera o pomoc publiczną.
Odpowiedz cytując