Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
14681
04.03.2010, 16:48
A w jakim kraju Mama jest?
Ja wysyłałem firmą taką jak ta (
http://www.green-express.co.uk/pl_PL/pricing/
) niestety nie mam namiaru na nią teraz, może ktoś z emigrantów Ci poleci jakąs sprawdzoną firmę
pzdr.
FLI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FLI
Znajdź inne posty napisane przez FLI