Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14680
Stary 04.03.2010, 15:55
Muszę wysłać paczkę za granicę nigdy tego nie robiłem robię to pierwszy raz,wziąłem druczek z poczty a tam Szczegółowe określenie zawartości,czy muszę pisać wszystko co wysyłam?Bo chce wysłać mamie cyfrowy polsat jak i rzeczy prywatne.Druga sprawa chciałem wysłać to kurierem np. DHL ale widzę,że ceny są z kosmosu za paczkę 7 kg opłata 660 zł Czy, w ogóle jest możliwa taka cena? Nie bardzo, się znam bo wysyłam pierwszy raz paczkę za granicę.

edit:

Anglia
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 04.03.2010 o godz. 16:50.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując