Muszę wysłać paczkę za granicę nigdy tego nie robiłem robię to pierwszy raz,wziąłem druczek z poczty a tam Szczegółowe określenie zawartości,czy muszę pisać wszystko co wysyłam?Bo chce wysłać mamie cyfrowy polsat jak i rzeczy prywatne.Druga sprawa chciałem wysłać to kurierem np. DHL ale widzę,że ceny są z kosmosu za paczkę 7 kg opłata 660 zł

Czy, w ogóle jest możliwa taka cena? Nie bardzo, się znam bo wysyłam pierwszy raz paczkę za granicę.
edit:
Anglia