Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14679
Stary 04.03.2010, 14:31
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Jak wyłączyć w klawiaturze denerwującą mnie opcję powodującą włączanie różnych programów czy też okno wylogowywania kompa. Mianowicie kupiłem do laptopa zewnętrzną klawiaturę dosyć małych rozmiarów i niekiedy zdarzy mi się zamiast klawisza prawy alt nacisnąć umiejscowiony obok klawisz "okienko windows" z literką L co daje efekt w postaci wylogowania komputera. Mega w****iające to jest niech ktoś pomoże !
http://www.darmoweprogramy.org/progr...klawiatury.php

keytweak
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując