Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22069
Stary 04.03.2010, 14:23
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Bla Bla Bla...
Polecamy w efakt.pl

A Marcelo od roku w Olimpiakosie...
Newsy z faktu to raczej do "śmieszne zdjęcia, filmiki itp"
airborne4009 napisał(a):Wyświetl post
Bzdury pisza, a wy wierzycie. Maly nie jest wart nawet takiej kwoty, pozatym nie jest jeszcze uksztaltowany pilkarsko. Jedyni pilkarze ktorzy sa teraz w cenie to Marcel i Kiro, moze jeszcze Piotr Brozek.
Przeciez napisalem : JEŻELI TO PRAWDA. Wyrazilem w ten sposob swą poważną wątpliwość na ten temat. Czytać należy z naciskiem na zrozumieniem.
Odpowiedz cytując