Kamson napisał(a):

Bla Bla Bla...
Polecamy w efakt.pl
A Marcelo od roku w Olimpiakosie...
Newsy z faktu to raczej do "śmieszne zdjęcia, filmiki itp"
|
airborne4009 napisał(a):

|
Bzdury pisza, a wy wierzycie. Maly nie jest wart nawet takiej kwoty, pozatym nie jest jeszcze uksztaltowany pilkarsko. Jedyni pilkarze ktorzy sa teraz w cenie to Marcel i Kiro, moze jeszcze Piotr Brozek.
|
Przeciez napisalem : JEŻELI TO PRAWDA. Wyrazilem w ten sposob swą poważną wątpliwość na ten temat. Czytać należy z naciskiem na zrozumieniem.