Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22067
Stary 04.03.2010, 13:47
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://www.ekstraklasa.wp.pl/kat,322...l?ticaid=19bf6
Polityka łatania dziury jeżeli to w ogóle prawda.
Bla Bla Bla...
Polecamy w efakt.pl

A Marcelo od roku w Olimpiakosie...
Newsy z faktu to raczej do "śmieszne zdjęcia, filmiki itp"
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując