|
niedawno w kino Polska oglądałem film Andrzeja Wajdy pt. "Wyrok na Franciszka Kłosa".Gorąco polecam.Świetnie zagrał jeden z moich ulubionych Polskich aktorów Mirosław Baka.
Oparta na faktach historia Franciszka Kłosa, policjanta, który w czasie II Wojny Światowej współpracował z Nazistami. Wierząc, że sumiennie wykonując swoją pracę i zarabiając pieniądze na utrzymanie rodziny można przeżyć wojnę Kłos nie tylko łapie przestępców, ale również tropi polskich konspiratorów i ukrywających się Żydów."Wyrok na Franciszka Kłosa" to poruszająca historia małomiasteczkowego granatowego policjanta, świetnie zagranego przez Mirosława Bakę.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.03.2010 o godz. 23:25.
|