Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4861
Stary 03.03.2010, 23:12
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Cholera ja już nie wiem co jest, że u nas mało strzela chyba mają większe bramki na Słowenii Ale nadal wierzę, że będzie u nas strzelał
U nas też duzo strzela ale w slupki i poprzeczki
Odpowiedz cytując