Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7751
Stary 03.03.2010, 17:11
oglądam sobie od jakiejś chwili kamerki stadionowe i zauważyłem, że przy zachodniej zaczął się jakiś ruch, tam gdzie zaznaczyłem. kilkanaście osób tam jest, ale to i tak sporo (biorąc pod uwagę ostatni zastój przy tej trybunie). ciekaw jestem gdzie reszta z tych 80, bo wątpię żeby wszyscy poszli na C pracować a przy A/B zostało tylko tylu ilu widać. Chyba że mają przerwę czy coś.

Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując