oglądam sobie od jakiejś chwili kamerki stadionowe i zauważyłem, że przy zachodniej zaczął się jakiś ruch, tam gdzie zaznaczyłem. kilkanaście osób tam jest, ale to i tak sporo (biorąc pod uwagę ostatni zastój przy tej trybunie). ciekaw jestem gdzie reszta z tych 80, bo wątpię żeby wszyscy poszli na C pracować a przy A/B zostało tylko tylu ilu widać. Chyba że mają przerwę czy coś.
