|
Pytanie: Gdzie w okolicach ul.Starowiślnej mógłbym kupic dobre halówki i jaki przedział cenowy? Po meczu o F4 jadę sobie pograc lecz nie mam odpowiedniego obuwia. Pomoże ktoś?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|