Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4184
Stary 03.03.2010, 14:48
Ciekawe czy wybiegną z napisem Nederland dzisiaj !@! Kompromituje się Nike.
Ostatnio edytowane przez tofik : 03.03.2010 o godz. 14:50.
..
Odpowiedz cytując