Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4428
Stary 03.03.2010, 11:32
Klub jest tak biedny, że Skorża zostanie do końca rundy nawet jeśli będziemy lecieć w dół tabeli po równi pochyłej i skończymy na 8. miejscu. Problem pojawi się po rundzie. Czy będzie kasa na dobrego trenera, czy też będzie to ktoś pokroju - z całym szacunkiem - Kowalika lub Nawałki.