|
Klub jest tak biedny, że Skorża zostanie do końca rundy nawet jeśli będziemy lecieć w dół tabeli po równi pochyłej i skończymy na 8. miejscu. Problem pojawi się po rundzie. Czy będzie kasa na dobrego trenera, czy też będzie to ktoś pokroju - z całym szacunkiem - Kowalika lub Nawałki.
|