Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22056
Stary 03.03.2010, 09:19
Ech , No trudno – a może zobaczymy. Przy kompletnym braku pieniędzy;
Straty: Mauro
Ćwielong
Ilie


Zyski: Ba
Hristov
Cleber
Juszczyk
Pewnie, że marzyłoby się by przyszedł ktoś z nazwiskiem, ale przy grze w Hucie przy braku pieniędzy z pucharów uważam, że to okienko jest na małym plusie po stronie zysków.

Piszę zobaczymy, bo okaże się czy Hristov i Ba to odpowiednicy Matusiaka i Beto czy raczej Clebera i Marcelo.
Odpowiedz cytując