|
Ech , No trudno – a może zobaczymy. Przy kompletnym braku pieniędzy;
Straty: Mauro
Ćwielong
Ilie
Zyski: Ba
Hristov
Cleber
Juszczyk
Pewnie, że marzyłoby się by przyszedł ktoś z nazwiskiem, ale przy grze w Hucie przy braku pieniędzy z pucharów uważam, że to okienko jest na małym plusie po stronie zysków.
Piszę zobaczymy, bo okaże się czy Hristov i Ba to odpowiednicy Matusiaka i Beto czy raczej Clebera i Marcelo.
|