Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6220
Stary 02.03.2010, 21:20
ebi napisał(a):Wyświetl post
rocco jakies typy z nhl ?
odpuszczam i Tobie radze to samo nie wiadomo co pokażą druzyny po przerwie olimpijskiej wiec w tym tygodniu tego nie gram(poza Ovechkinem standardowo )

no i tak jak mowilem Graz wcale nie ma spacerku z Medvescakiem.było 3-0 a chorwaci doszli juz na 3-2 i jest i bedzie ciekawie

edit: Medvescak wyrownał na 3-3
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując