ebi napisał(a):

rocco jakies typy z nhl ?
|
odpuszczam i Tobie radze to samo

nie wiadomo co pokażą druzyny po przerwie olimpijskiej

wiec w tym tygodniu tego nie gram(poza Ovechkinem standardowo

)
no i tak jak mowilem Graz wcale nie ma spacerku z Medvescakiem.było 3-0 a chorwaci doszli juz na 3-2 i jest i bedzie ciekawie
edit: Medvescak wyrownał na 3-3
