Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14661
Stary 02.03.2010, 19:41
bercik860 napisał(a):Wyświetl post
Czy jest możliwość zmiany nicku na forum?
Pisałem w temacie "Pytania do moderatorów i bieżące działania!" ale nie dostałem odp.

Wie ktoś?
Jest mozliwosc musisz napisać do Moderatora
Odpowiedz cytując