Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6213
Stary 02.03.2010, 19:32
Adamek21 napisał(a):Wyświetl post
Dzięki aha czyli dam np.6 meczy i 2/6 muszą wejśc to jest kasa a to fajnie to warto nawet.
ale ciekaw jest jestem jak rozliczą jak tylko 2 mecze na 6 wejda, pewnie nawet stawka ci się nie wróci
Odpowiedz cytując